logo

Polish (Poland)English (United Kingdom)
Opinie o kursach


Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu - Zdroju (...) pragnie złożyć serdeczne podziękowanie za zorganizowanie 12-godzinnego kursu "Karmienie piersią - standard w opiece okołoporodowej". Dzięki przeprowadzonemu przez Państwa szkoleniu możliwe jest wprowadzanie najnowszych standardów opieki okołoporodowej w naszym Szpitalu, a co za tym idzie zachowanie wysokiej jakości świadczeń na rzecz naszych Pacjentek. Dziekując za pomoc, życzymy Państwu sukcesów zarówno w sferze zawodowej, jak i w życiu osobistym. (Grażyna Kuczara, Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu Zdroju)


Pani Moniko, szkolenie w Koninie, a właściwie w Węglewie przeszło do historii. Z mojego punktu widzenia kurs był znakomitym pomysłem, formuła warsztatowo wykładowa sprawdziła się, wykładowcy świetnie poradzili sobie z obszernym programem. Mam nadzieję że będą Nas mile wspominać. (Jacek Czop, ordynator, Konin)


Profesjonalny warsztat dydaktyczny, holistyczne podejście do tematu. Bardzo dużo informacji praktycznych + warsztaty dające możliwość przećwiczenia umiejętności. Zaraźliwy entuzjazm i pasja wykładowców. Wartościowe materiały szkoleniowe. Organizacja bardzo dobra – pilnowanie czasu rozpoczęcia wykładów i pilnowanie przerw. Dbałość o ciepłą wodę, przekąski J Dziękuję (z ankiety po kursie Problemy w Laktacji 2013)

Jest to niezbędne uzupełnienie zagadnień dotyczących karmienia dzieci mlekiem matki oraz procesu laktacji poradnictwa laktacyjnego które są nieobecna w kształceniu akademicki i dyplomowym lekarzy (również lekarzy pediatrów) (z ankiety po kursie Problemy w Laktacji 2013)

Chciałabym podziękować za kurs, który zakończył się wczoraj. Kiedy Panie dziękowałyście nam za obecność chyba nie miałam odwagi, żeby wypowiedzieć się na forum. Dziękuję przede wszystkim za Pań postawę i zapał, który powodował, że długie godziny na zajęciach były po prostu ogromną przyjemnością.To co Panie robicie dla kobiet i ich rodzin poprzez bezpośrednią pomoc, ale i wysiłek włożony w edukację nas, są po prostu nieocenione. (Benita Jędral, luty 2013)

Witam serdecznie,
Jestem zaszczycona, że dołączyłam do grona Certyfikowanych Doradców Laktacyjnych.
Całemu personelowi i wszystkim trenerom dziękuję z całego serca za przekazaną wiedzę, za wszystko. Pozdrawiam serdecznie, (Malena Jurkiewicz, czerwiec 2012)

Bardzo dziękuję za współpracę. Był to najlepiej poprowadzony kurs w mojej zawodowej karierze.

(Magdalena, marzec 2012)Jedno z najciekawszych szkoleń w jakich uczestniczyłam. Niezwykle kompetentne i zorganizowane prowadzące.    (z ankiety o kursie SOO w Gdańsku, 2012)Chciałam bardzo podziękować Centrum Nauki o Laktacji za kursy. Uczestniczyłam w kursach: Karmienie piersią w codziennej praktyce, Problemy w laktacji + 25 godzin praktyk, warsztatach organizowanych z wybitną ekspertką w dziedzinie laktacji Panią Barbarą Wilson-Clay.
Bardzo cenna jest możliwość spotkania się na kursach ze wspaniałymi konsultantami laktacyjnymi oraz ekspertami z innych dziedzin.

(Katarzyna Płaza Piekarzewska, Warszawa, CDL 2012)


Szkolenie ciekawie, dużo wiadomości oraz ćwiczeń praktycznych co dodatkowo podnosi wartość szkolenie (z ankiety o kursie SOO w Mielcu, 2011)


Wyjątkowe prelegentki – ciekawe zagadnienia i sposoby rozwiązań niezwykle przydatne w trakcie pobytu w szpitalu. Godne polecenia wszystkim położnym. (z ankiety o kursie SOO, Szpital  Matki  Polki w Łodzi, 2011)1. Bardzo interesujące szkolenie, ciekawie poprowadzone, wnoszące wiele informacji, które przydadzą mi się w pracy zawodowej.

  2. Wyjaśniłyście Panie mnóstwo zagadnień ułatwiających kontakt „pacjentka-położna” Oby więcej takich szkoleń!

  3. Zajęcia prowadzone w sposób interesujący, pozwoliły na poszerzenie wiedzy w zakresie laktacji. Panie prowadzące sympatyczne, kontaktowe, chętnie odpowiadały na zadawane pytania i przede wszystkim posiadają ogromną wiedzę na temat laktacji!!!

  4. Szkolenie ciekawe, dużo wiadomości mających zastosowanie w pracy zawodowej. Proponowałabym tego typu szkolenie nie 2 tylko 3 dni.  (cztery opinie z ankiet o kursie SOO, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie  Oddział Noworodków, 2012)


  1. Szkolenie bardzo profesjonalne. Bardzo dobrze przygotowane wykłady, miła osobowość osób prowadzących szkolenie. Dobry przekaz informacji, dużo ciekawostek.

  2. Wszystkie wykłady są ciekawie prowadzone. Podoba mi się podawanie przykładów z życia, pokazywanie zdjęć z problemami, wykorzystanie zadań w grupach, utrwalanie omówionych zagadnień testami.  (dwie opinie z ankiet o kursie SOO, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski w Bydgoszczy im. dr E. Warmińskiego, 2012)


  W imieniu wszystkich uczestników szkolenia składam serdeczne podziękowania za poświęcony czas, zaangażowanie i wyrozumiałość. Dziękuję za przekazaną cenną wiedzę, którą będziemy się starały wykorzystywać w codziennej pracy. (Pielęgniarka oddziałowa  Barbara Pasińska - Kruk, ODDZIAŁ NEONATOLOGICZNY, SPZOZ - Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki, Warszawa 09.11.2012r.)


  1. Bardzo dobre wszystkie wykłady – dziękuję
  2. Dużo informacji przekazane w sposób profesjonalny ale i dowcipnie, dobry kontakt z uczestnikami,  angażowanie ich do dyskusji. Atmosfera bardzo miła, życzliwy stosunek do uczestników
  3. Prezentacje z datą z tego roku są bardzo dobre i czytelne. Dziękujemy za szkolenie

       4. Szkolenie było bardzo fajne, wyczerpujące i powinno być przeprowadzone dla całego personelu w szpitalu razem z lekarzami (4 opinie z ankiet szkolenia SOO, Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus w Warszawie 11-12.12.2012 r.)
   Share
    

   Newsletter

   Login:

   Email:

   Kalendarz

   « < Luty 2018 > »
   N P W Ś C P S
   28 29 30 31 1 2 3
   4 5 6 7 8 9 10
   11 12 13 14 15 16 17
   18 19 20 21 22 23 24
   25 26 27 28 1 2 3

   ---Promują karmienie piersią

   Kursy CNoL

    

    

   FTK

   Osobą prawną prowadzącą placówkę jest Fundacja Twórczych Kobiet.


   Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.