logo

Suszarka do bielizny

Suszarka do bielizny, jako odrębny, dodatkowy sprzęt domowy (nie pralko-suszarka) jest istną rewelacją. Korzystam z tego luksusu już cztery lata i pranie właściwie przestało być problemem mimo, że przy naszej czwórce dzieci naprawdę jest co prać! Urządzenie suszy i nie gniecie ciuchów, tylko je wręcz prostuje – prasowania jest naprawdę dużo mniej, a wiele rzczy w ogóle nie wymaga użycia żelazka. Dodatkowo suszenie zmiękcza ciuchy. Ubrania wyjmuje się cieplutkie i mięciutkie – gotowe do założenia na siebie lub do złożenia i schowania do szafy. Nigdy wcześniej nie nosiliśmy tak miękkich rzeczy bez używania  płynów zmiękczających.

Największą pomocą jest dla mnie to, że nie muszę już wcale wieszać prania – po prostu przenoszę je z pralki do suszarki. Suszarka po skończonej pracy daje sygnał, a ja wtedy wyciągam i składam rzeczy.

Gorąco polecam, bo widzę, że suszarka ułatwia życie i pozwala oszczędzić czas.

DT              

Suszarka do bielizny, jako odrębny, dodatkowy sprzęt domowy (nie pralko-suszarka) jest istną rewelacją. W ogóle nie gniecie ciuchów, tylko je wręcz prostuje – prasowania jest naprawdę dużo mniej, a wielu rzeczy nie trzeba w ogóle prasować. Dodatkowo zmiękcza ciuchy, tak że ubrania wyciąga się cieplutkie i mięciutkie – gotowe do założenia na siebie lub do złożenia i schowania do szafy. Nie używając żadnych płynów zmiękczających, nigdy nie nosiliśmy tak miękkich rzeczy.

Największą pomocą jest dla mnie to, że nie muszę już wcale wieszać prania – po prostu przenoszę je z pralki do suszarki. Suszarka po skończonej pracy daje sygnał i wtedy wyciągam rzeczy i je składam. Korzystam z tego luksusu już 4 lata i pranie właściwie przestało być problemem mimo, że mamy 4 dzieci i naprawdę jest co prać! Gorąco polecam, myślę, że naprawdę warto sobie ułatwić życie i zyskać czas.

 

Kalendarz

« < Czerwiec 2024 > »
P W Ś C P S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Kram

 

 

Wspierają nas

Facebook


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.