logo

Kondolencje

Kancelaria Prezydenta RP
ul. Wiejska 10
00 - 489 Warszawa

Fundacja Twórczych Kobiet i Centrum Nauki o Laktacji pragnie wyrazić ogromny ból po tragicznej śmierci Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Pani Prezydentowej Marii Kaczyńskiej oraz tak wielu oddanych Polsce, niezwykle utalentowanych i zarazem dobrych ludzi.

Ponadto wysłaliśmy kondolencje do :
Biura Prawa i Sprawiedliwości
Biura senator Janiny Fetlińskiej
Narodowego Banku Polskiego
Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Stowarzyszenia Parafiada
do Związku Dużych Rodzin 3plus

Żadne słowo nie wyrazi tego co czujemy. Umysł przyjmuje fakty, a serce je odrzuca, mając nadzieję, że to zły sen. Trudno ogarnąć rozmiar tragedii, jej przyczyny, konsekwencje i sens. Polskę i Polaków można zrozumieć tylko przez pryzmat historii i wiary.

Historia zatoczyła koło. Pod Smoleńskiem ponownie zginęli Polacy, a ich tragiczna śmierć skierowała uwagę świata na wydarzenia sprzed lat. Miejsce przez dziesięciolecia wymazywane z podręczników do historii oraz usuwane ze świadomości społecznej dziś znajduje się na pierwszych stronach gazet. Fakty ukrywane przez komunistyczne władze powtarzają dziennikarze wszystkich stacji radiowych i telewizyjnych. Nasi rodacy, którzy zginęli w katastrofie 10 kwietnia 2010 ponieśli ofiarę życia dając świadectwo prawdzie.

Wiara, wbrew rozumowi, podpowiada, że każda tragedia ma sens. Bóg wyprowadza dobro z najbardziej dramatycznej sytuacji. Żal, smutek i ból mogą przynieść wspaniałe owoce. Życie oddane za kraj, przelana krew męczenników – to polska droga do świętości. 

Bogataś Polsko, w rady i sposoby! Nie u żyjących wszystkie Twoje siły.
Kiedy Ci milczą – przemawiają groby, kiedy Ci wątpią – wierzą Twe mogiły.

K. Ujejski

 

Kalendarz

« < Czerwiec 2024 > »
P W Ś C P S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Kram

 

 

Wspierają nas

Facebook


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.