logo

Szkoła żon

 

    Szkoła Żon to propozycja dla kobiet, które chciałyby udoskonalić warsztat pracy w zawodzie ŻONA. Koncepcję tego rodzaju szkoleń stworzyli Ingid i Walter Trobisch. Pomysł przywędrował do Polski przekazywany od jednej do drugiej grupki pań zachwyconych ideą wartościowych spotkań „nie tylko na plotki”. Pierwsza polska Szkoła Żon wyszła spod ręki Marioli Wołochowicz. Zauroczone ideą od kilkunastu lat prowadzimy Szkoły Żon w Warszawie i okolicach.

    Szkoła Żon obejmuje 15 spotkań prowadzonych przez liderkę w niedużej grupie kobiet. Nasz autorski program został stworzony na bazie literatury fachowej. Każdy temat rozwijamy w oparciu o przykłady z życia oraz wzorce zawarte w Piśmie Świętym. Rozmawiamy o kobietach i mężczyznach, uczuciach, temperamentach, poznajemy prawa rządzące relacjami małżeńskimi i rodzinnymi. Szukamy recept na małżeńskie problemy. Jednak prawdziwa praca odbywa się w domu. Polega na obserwowaniu siebie i małżonka, rozważaniu zadanych tematów, wyciąganiu wniosków i wprowadzaniu w życie odkrytych zasad. Taka praca nad sobą przemienia niejedną z nas i stanowi najważniejszy element kształcenia. Aby mobilizować się wzajemnie omawiamy pracę domową na kolejnym spotkaniu. Mówienie o sobie nie jest obowiązkowe.


    Pomimo konkretnego programu każde spotkanie jest niepowtarzalne. Do Szkoły Żon uczęszczają też dziewczyny, które odbyły już cykl spotkań. Widzą efekty szkolenia w swoich rodzinach i chcą dzielić się doświadczeniem oraz pragną wspierać się wzajemnie. Miła, babska atmosfera pozwala wymienić się nie tylko przepisem na chałkę drożdżową, ale także pomysłem na udaną randkę z mężem albo skuteczną rozmowę z nastolatkiem.

Program                                     Literatura                                          Opłaty

Gdzie i kiedy odbywają się spotkania – sprawdź w Kalendarzu.

 

Kalendarz

« < Kwiecień 2024 > »
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Kram

 

 

Wspierają nas

Facebook


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.