logo

Szkoła Twórczych Kobiet

 

    Szkoła Twórczych Kobiet to propozycja dla wszystkich pań. Szczególnie kierujemy ją do osób, które dążąc do doskonałości w zawodzie ŻONA i MATKA zapomniały o sobie i czują, że zaniedbały swoje ciało, umysł i ducha. Chcemy mobilizować się wzajemnie do inwestowania w siebie, dbania o zdrowie fizyczne i psychiczne, o urodę, kondycję i odpoczynek. Pragniemy wzbudzić w każdej kobiecie poczucie własnej wartości. Zachęcamy do znalezienia chwili dla siebie, bo wiemy, że ten „stracony” czas zaowocuje w przyszłości. Inspirujemy się poprzez spotkania z twórczymi kobietami, które z pasją wypełniają swoje role społeczne i zawodowe.

 

    Szkoła Twórczych Kobiet obejmuje kilka spotkań np. z wizażystką, fryzjerką, trenerem fitness, dietetykiem, lekarzem, artystką, pisarką, kwiaciarką, pedagogiem zabawy... Uczymy się jak ułożyć włosy, by zachwycić męża fryzurą. Jak zaintrygować koleżanki w pracy starannie dobranym kostiumem i nienagannym makijażem? Jak ciekawie i bezpiecznie wypocząć z rodziną? Co zrobić, by wyprzedzić na rowerze nastoletniego syna? Jak twórczo wykorzystywać i rozwijać swoje talenty?

 

    Tematy dostosowujemy do potrzeb i zainteresowań grupy. Przebieg warsztatów zależy od zaproszonego gościa, dlatego każde spotkanie jest niepowtarzalne. Spotkania organizują uczestniczki Szkoły Żon lub Szkoły Mam, które przygotowują się do roli liderek.

 

Kalendarz

« < Kwiecień 2024 > »
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Kram

 

 

Wspierają nas

Facebook


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.