logo

Szkoła liderek
 
Do Szkoły Liderek zapraszamy kobiety, które chcą rozwinąć swoje talenty i kompetencje w pracy z innymi kobietami po to, by skutecznie przekazywać im wiedzę potrzebną do rozwoju i poprawienia relacji w swoich rodzinach. Zapraszamy do niej kobiety, które odbyły cykl spotkań w Szkole Żon i Mam,  widzą efekty szkolenia w swoich rodzinach i chcą dzielić się doświadczeniem oraz pragną wspierać się wzajemnie.
 
W Szkole Liderek będziemy pracować nad dwoma obszarami: nad wzmacnianiem swojego potencjału liderskiego i nad rozwijaniem umiejętności przekazywania własnych doświadczeń uczestniczkom Szkół Żon i Mam. 
 
W pierwszym obszarze zawiera się  praca nad talentami i mocnymi stronami liderek, odkrywaniem i wzmacnianiem kompetencji, które sprawdzają się w pracy z innymi: w przekazywaniu wiedzy, dzieleniu się doświadczeniem, wspieraniu we wprowadzaniu zmian.
Drugi obszar związany jest ze zdobywaniem umiejętności potrzebnych do prowadzenia Szkoły Żon i Mam, takich jak: prowadzenie pracy grupowej, stosowania metod edukacyjnych, dobrej komunikacji z grupą i ze wszystkimi uczestniczkami.
 
Zapraszamy kobiety, które chcą poświęcić trochę czasu na rozwijanie siebie, na zdobywanie nowej wiedzy i kompetencji, a w efekcie na przekazywanie wiedzy i doświadczenia innym kobietom podczas organizowanych samodzielnie spotkań.
 
 

Kalendarz

« < Kwiecień 2024 > »
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Kram

 

 

Wspierają nas

Facebook


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.